Online marketing | Tvorba webových stránek

Jelikož dlouhodobě spolupracujeme s mnoha významnými společnostmi, zařizujeme všem našim klientům nadstandardní reklamní servis zahrnující krom grafických a webových prací také účinnou propagaci. Umíme proto vyjednat velice dobré podmínky propagace na nejznámějších českých i zahraničních serverech, jako jsou seznam a google. V obou případech je taková reklama velice účinná, jedná se například o PPC reklamu, jako jsou AdWords, AdSense a Sklik.

 

Reklama, která zvýší Váš obrat!

Zajišťujeme i další formy aktivní propagace, např. píšeme na zakázku profesionální PR články a umísťujeme je na významné servery jako jsou idnes.cz, novinky.cz a další. Dle požadavků zakládáme také firemní Facebook stránky a vytváříme efektivní placenou Facebook reklamu. Pokud sháníte originální reklamní dárky pro své klienty, z naší obrovské nabídky si vybere skutečně každý.

Ozvěte se nám, řekněte nám své požadavky, my je analyzujeme a poskytneme Vám řešení na míru k Vaší plné spokojenosti. Investujte do účinné reklamy, spolupráce s námi se Vám mnohonásobně vyplatí!

 

Máte zájem o reklamní služby?

Neváhejte a napište nám
Kontakt